Wyniki mistrzostw Polski w Gomoku, Gomoku Blitz, Renju i Pente wraz z klasyfikacją medalową (medalistą mistrzostw kraju może być wyłącznie Polak)
[do roku 2018]:

Gomoku:
MP Gomoku 2005 1. Marcin Bohdankiewicz, 2. Maciej Nowakowski, 3. Adrian Fitzermann
MP Gomoku 2006 1. Maciej Nowakowski, 2. Artur Tamioła, 3. Kamil Pawela
MP Gomoku 2007 1. Maciej Nowakowski, 2. Michał Kozimor, 3. Adrian Fitzermann
MP Gomoku 2008 1. Artur Tamioła, 2. Marcin Bohdankiewicz, 3. Marcin Niedbalec
MP Gomoku 2009 1. Michał Zajk, 2. Marcin Majczyk, 3. Michał Żukowski
MP Gomoku 2010 1. Michał Żukowski, 2. Michał Kozimor, 3. Artur Tamioła
MP Gomoku 2011 1. Adrian Fitzermann, 2. Artur Tamioła, 3. Marcin Wojtasiński
MP Gomoku 2012 1. Michał Zajk, 2. Michał Żukowski, 3. Marek Gorzecki
MP Gomoku 2013 1. Michał Zajk, 2. Michał Żukowski, 3. Piotr Bieniek
MP Gomoku 2014 1. Adrian Fitzermann, 2. Michał Żukowski, 3. Piotr Małowiejski
MP Gomoku 2015 1. Michał Zajk, 2. Jarosław Lange, 3. Marcin Wojtasiński
MP Gomoku 2016 1. Łukasz Majksner, 2. Michał Żukowski, 3. Piotr Bieniek
MP Gomoku 2017 1. Jarosław Lange, 2. Paweł Tarasiński, 3. Marek Gorzecki
MP Gomoku 2018 1. Michał Żukowski, 2. Szczepan Łukasik, 3. Michał Zajk

Klasyfikacja medalowa:

1. Michał Zajk 4-0-1
2. Michał Żukowski 2-4-1
3. Maciej Nowakowski 2-1-0
4. Adrian Fitzermann 2-0-2
5. Artur Tamioła 1-2-1
6. Marcin Bohdankiewicz 1-1-0
6. Jarosław Lange 1-1-0
8. Łukasz Majksner 1-0-0
9. Michał Kozimor 0-2-0
10. Marcin Majczyk 0-1-0
10. Paweł Tarasiński 0-1-0
10. Szczepan Łukasik 0-1-0
13. Marcin Wojtasiński 0-0-2
13. Piotr Bieniek 0-0-2
13. Marek Gorzecki 0-0-2
16. Kamil Pawela 0-0-1
16. Marcin Niedbalec 0-0-1
16. Piotr Małowiejski 0-0-1

Gomoku Blitz:
MP Gomoku Blitz 2008 1. Adrian Fitzermann, 2. Marcin Majczyk, 3. Kamil Pawela
MP Gomoku Blitz 2014 1. Piotr Bieniek, 2. Michał Żukowski, 3. Artur Tamioła
MP Gomoku Blitz 2016 1. Michał Żukowski, 2. Piotr Bieniek, 3. Łukasz Majksner
MP Gomoku Blitz 2017 1. Bogdan Brachaczek, 2. Piotr Małowiejski, 3. Łukasz Majksner

Klasyfikacja medalowa:

1. Piotr Bieniek 1-1-0
1. Michał Żukowski 1-1-0
3. Adrian Fitzermann 1-0-0
3. Bogdan Brachaczek 1-0-0
5. Marcin Majczyk 0-1-0
5. Piotr Małowiejski 0-1-0
7. Łukasz Majksner 0-0-2
8. Kamil Pawela 0-0-1
8. Artur Tamioła 0-0-1

Renju:
MMP Renju 2005 1. Kacper Klepacki, 2. Marcin Niedbalec, 3. Maciej Nowakowski
MP Renju 2006 1. Maciej Nowakowski, 2. Paweł Nowak, 3. Marek Gorzecki
MMP Renju 2007 1. Maciej Nowakowski, 2. Marcin Majczyk, 3. Paweł Nowak
MP Renju 2008 1. Wawrzyniec Andrzejewski, 2. Marek Gorzecki, 3. Piotr Małowiejski
MP Renju 2009 1. Paweł Nowak, 2. Adrian Fitzermann, 3. Bartosz Mielczarek
MP Renju 2011 1. Adam Harmasz, 2. Michał Kozimor, 3. Marcin Majczyk
MP Renju 2013 1. Piotr Bieniek, 2. Michał Żukowski, 3. Michał Zajk
MP Renju 2015 1. Michał Żukowski, 2. Łukasz Majksner, 3. Piotr Małowiejski

Klasyfikacja medalowa:

1. Maciej Nowakowski 2-0-1
2. Paweł Nowak 1-1-1
3. Michał Żukowski 1-1-0
4. Kacper Klepacki 1-0-0
4. Wawrzyniec Andrzejewski 1-0-0
4. Adam Harmasz 1-0-0
4. Piotr Bieniek 1-0-0
8. Marcin Majczyk 0-1-1
8. Marek Gorzecki 0-1-1
10. Marcin Niedbalec 0-1-0
10. Adrian Fitzermann 0-1-0
10. Michał Kozimor 0-1-0
10. Łukasz Majksner 0-1-0
14. Piotr Małowiejski 0-0-2
15. Bartosz Mielczarek 0-0-1
15. Michał Zajk 0-0-1

Pente:
MP Pente 2006 1. Maciej Nowakowski, 2. Artur Tamioła, 3. Kondrad Pociask
MP Pente 2008 1. Wawrzyniec Andrzejewski, 2. Michał Wileczek, 3. Piotr Małowiejski
MP Pente 2009 1. Mikołaj Skrzypczak, 2. Krzysztof Gaweł, 3. Artur Tamioła
MP Pente 2010 1. Mikołaj Skrzypczak, 2. Artur Tamioła, 3. Krzysztof Gaweł
MP Pente 2012 1. Artur Tamioła, 2. Kacper Klepacki, 3. Krzysztof Gaweł
MP Pente 2014 1. Krzysztof Gaweł, 2. Mikołaj Skrzypczak, 3. Piotr Małowiejski

Klasyfikacja medalowa:

1. Mikołaj Skrzypczak 2-1-0
2. Artur Tamioła 1-2-1
3. Krzysztof Gaweł 1-1-2
4. Maciej Nowakowski 1-0-0
4. Wawrzyniec Andrzejewski 1-0-0
6. Michał Wileczek 0-1-0
6. Kacper Klepacki 0-1-0
8. Piotr Małowiejski 0-0-2
9. Konrad Pociask 0-0-1

Real time web analytics, Heat map tracking