Gomoku:


Indywidualne mistrzostwa świata w Gomoku:
AT 1. Artur Tamioła (2009)
AT 2. Artur Tamioła (2011)
AT 3. Michał Żukowski (2011)
AT 3. Michał Żukowski (2019)
AT 4. Michał Zajk (2013)
AT 5. Adrian Fitzermann (2011)
AT 6. Maciej Nowakowski (2009)
AT 6. Adrian Fitzermann (2013)
AT 7. Maciej Nowakowski (2011)
AT 8. Michał Żukowski (2009)
AT 8. Michał Żukowski (2017)
AT 10. Michał Żukowski (2013)
QT 2. Artur Tamioła (2009)
QT 2. Adrian Fitzermann (2011)
QT 3. Maciej Nowakowski (2011)
QT 4. Michał Żukowski (2011)
QT 4. Michał Żukowski (2017)
QT 4. Michał Żukowski (2019)
QT 6. Maciej Nowakowski (2009)
QT 7. Michał Żukowski (2009)
QT 7. Piotr Bieniek (2011)
QT 8. Paweł Tarasiński (2011)
QT 8. Michał Zajk (2019)
QT 9. Łukasz Majksner (2017)
QT 10. Bogdan Brachaczek (2017)
QT 11. Maciej Nowakowski (2017)
QT 12. Adrian Fitzermann (2019)
QT 13. Adrian Fitzermann (2009)
QT 13. Michał Zajk (2017)
QT 15. Michał Kozimor (2009)
QT 16. Piotr Małowiejski (2011)
QT 17. Piotr Małowiejski (2017)
QT 20. Piotr Małowiejski (2009)
QT 21. Łukasz Białkowski (2009)
BT 1. Adrian Fitzermann (2019)
BT 2. Adrian Fitzermann (2009)
BT 2. Paweł Tarasiński (2011)
BT 2. Michał Zajk (2017)
BT 3. Łukasz Białkowski (2009)
BT 3. Michał Zajk (2019)
BT 4. Piotr Małowiejski (2011)
BT 6. Piotr Bieniek (2011)
BT 8. Michał Kozimor (2009)
BT 9. Łukasz Majksner (2017)
BT 13. Piotr Małowiejski (2009)
BT 13. Filip Godlewski (2013)
BT 14. Piotr Małowiejski (2013)
BT 14. Bogdan Brachaczek (2017)
BT 15. Piotr Małowiejski (2019)

Drużynowe mistrzostwa świata w Gomoku:
1. Polska: Michał Żukowski, Michał Zajk, Łukasz Majksner, Piotr Małowiejski (2016)
3. Polska: Łukasz Majksner, Michał Żukowski, Michał Zajk, Marek Gorzecki, Paweł Tarasiński (2018)

Indywidualne mistrzostwa Europy w Gomoku:
2. Paweł Nowak (2018)
3. Maciej Nowakowski (2018)

Drużynowe mistrzostwa Europy w Gomoku:
2. Polska: Artur Tamioła, Michał Żukowski, Maciej Nowakowski, Michał Zajk (2012)
6. Polska: Michał Żukowski, Łukasz Majksner, Maciej Nowakowski, Jan Sekułowicz, Piotr Małowiejski (2014)

Velká Fishpárty:
1. Artur Tamioła (2011)
1. Artur Tamioła (2012)
2. Andrzej Zakonnik (2004)
2. Łukasz Majksner (2018)
3. Dariusz Soliński (2005)
3. Adam Harmasz (2011)
4. Dariusz Soliński (2004)
5. Michał Kozimor (2012)
6. Marcin Majczyk (2010)
6. Paweł Tarasiński (2011)
7. Arkadiusz Kokoszka (2007)
7. Piotr Małowiejski (2010)
7. Adam Harmasz (2012)
8. Tomasz Koziarek (2005)
9. Piotr Małowiejski (2019)
10. Dariusz Soliński (2007)
10. Łukasz Majksner (2019)
11. Marcin Bohdankiewicz (2011)
11. Piotr Małowiejski (2013)
12. Piotr Małowiejski (2018)
13. Miłosz Olborski (2004)
13. Michał Pietrusiak (2010)
14. Jerzy Łękowski (2007)
15. Jerzy Łękowski (2004)
15. Marta Piontek (2005)
16. Anna Częstochowska (2005)
18. Grzegorz Świecki (2005)
20. Piotr Małowiejski (2011)

Czech Open:
1. Adrian Fitzermann (2016)
2. Michał Zajk (2007)
3. Adrian Fitzermann (2007)
3. Łukasz Majksner (2015)
4. Paweł Nowak (2007)
6. Łukasz Majksner (2016)
7. Bogdan Brachaczek (2016)
8. Maciej Nowakowski (2007)
9. Piotr Małowiejski (2016)
12. Piotr Małowiejski (2015)
15. Mirosław Dejna (2015)
17. Marta Piontek (2004)
18. Maria Świderska (2004)
19. Paweł Tarasiński (2007)
19. Piotr Małowiejski (2018)
22. Piotr Małowiejski (2007)
31. Filip Godlewski (2007)

Deskohraní:
1. Marcin Bohdankiewicz (2004)
6. Marcin Majczyk (2011)
7. Łukasz Majksner (2018)
9. Artur Tamioła (2011)
10. Piotr Małowiejski (2011)
13. Szczepan Łukasik (2018)
15. Jerzy Łękowski (2004)
15. Piotr Małowiejski (2018)
18. Marcin Niedbalec (2004)
20. Bogdan Brachaczek (2018)
22. Marta Piontek (2004)
26. Janusz Konieczny (2008)

Turniej z okazji 20-lecia RIF-u (2008)
3. Artur Tamioła
4. Wawrzyniec Andrzejewski
9. Michał Zajk
14. Marcin Majczyk
28. Paweł Tarasiński

Riga Open
12. Filip Godlewski (2019)


Renju:

Indywidualne mistrzostwa świata w Renju:
QT 6. Maciej Nowakowski (2009)
QT 16. Paweł Nowak (2009)
QT 17. Maciej Nowakowski (2005)
QT 19. Adrian Fitzermann (2009)
BT 8. Paweł Nowak (2009)
BT 12. Adrian Fitzermann (2019)
BT 14. Michał Zajk (2019)
BT 17. Piotr Małowiejski (2013)
BT 18. Piotr Małowiejski (2011)
BT 24. Filip Godlewski (2013)

Indywidualne mistrzostwa Europy w Renju:
8. Paweł Nowak (2006)
15. Maciej Nowakowski (2010)
18. Maciej Nowakowski (2006)
QT 4. Paweł Nowak (2006)

Młodzieżowe mistrzostwa świata w Renju:
6. Marcin Majczyk (2008)
7. Michał Zajk (2008)
12. Artur Tamioła (2008)
17. Wawrzyniec Andrzejewski (2008)
20. Paweł Tarasiński (2008)

Młodzieżowe mistrzostwa Europy w Renju:
2. Adrian Fitzermann (2007) gr. B
3. Paweł Nowak (2007) gr. A
3. Michał Zajk (2007) gr. B
6. Maciej Nowakowski (2005)
7. Paweł Nowak (2005)
9. Paweł Tarasiński (2007)
13. Filip Godlewski (2007)

Deskohraní:
1. Artur Tamioła (2005)
3. Marcin Niedbalec (2004)
4. Artur Tamioła (2011)
5. Jerzy Łękowski (2005)
9. Marcin Majczyk (2011)
10. Piotr Małowiejski (2011)

Czech Open:
1. Adrian Fitzermann (2007)
1. Adrian Fitzermann (2016)
3. Łukasz Majksner (2015)
3. Łukasz Majksner (2016)
4. Piotr Małowiejski (2015)
4. Piotr Małowiejski (2016)
7. Paweł Nowak (2007)
12. Maciej Nowakowski (2007)
17. Michał Zajk (2007)
19. Paweł Tarasiński (2007)
21. Piotr Małowiejski (2007)
25. Filip Godlewski (2007)

Youth Mind Sport Olympic (2005)
7. Maciej Nowakowski

Turniej z okazji 20-lecia RIF-u: (2008)
15. Michał Zajk
32. Marcin Majczyk

Tallinn Open:
8. Paweł Nowak (2006)
19. Michał Leszczyński (2004)

Real time web analytics, Heat map tracking